ZATRUDNIĘ KIEROWCĘ AUTOBUSU I INSTRUKTORA NAUKI JAZDY Z KATEGORIĄ B.

OSOBY ZAINTERESOWANE PROSZĘ O KONTAKT TELEFONICZNY 516 105 942

 
CENA KURSU NA KAT. B - 990 ZŁ
 
Najbliższy termin rozpoczęcia kursu - 09.08.2016 r.
 

Szkoła Nauki Jazdy Pieczykolan rozpoczęła swoją działalność w 1990r. (przeszkoliliśmy już ponad 20 tysięcy osób). Szkolimy na wszystkie kategorie prawa jazdy tj; A, B, T, C, D, B+E, C+E. Możemy pochwalić się tym, że jesteśmy najstarszą jednostką w pow. zamojskim. Szkolimy na terenie woj Lubelskiego - Chełmie, Hrubieszowie, Zamościu, Krasnymstawie.

Zapewniamy solidny kurs teoretyczny z wykładami prowadzonymi przez doświadczonych wykładowców z wykorzystaniem najnowocześniejszych pomocy naukowych.

Wykłady prowadzone są w nowoczesnych salach wyposażonych we wszelkiego rodzaju niezbędne pomoce dydaktyczne tj. plansze sytuacyjne, znaki drogowe, rzutniki i komputery.
Każdy z kursantów może bez ograniczeń korzystać z komputerów dostępnych w szkole i pogłębiać swą wiedzę w komfortowych warunkach.

Nauczamy poprzez doświadczonych wykładowców, oferujemy wykłady multimedialne jak i zapewniamy materiały naukowe w postaci książek, płyt CD oraz testów.
Zajęcia prowadzone są w tempie dostosowanym do możliwości kursantów i przebiegają w miłej, spokojnej atmosferze.

W trakcie nauki praktycznej naszym kursantom towarzyszą doświadczeni instruktorzy z wieloletnim stażem. Nasi instruktorzy miło i fachowo zapoznają z techniką jazdy samochodem oraz kryteriami jakie brane są pod uwagę na egzaminie państwowym.
Nauka praktyczna odbywa się zawsze w pojazdach tego samego typu, co używane przez Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego, gdzie odbywają się egzaminy na prawo jazdy. Dzięki temu nasi kursanci mogą zaznajomić się z obsługą dokładnie takiego pojazdu, jaki spotkają na egzaminie.

Serdecznie zapraszamy do naszej szkoły na kurs nauki jazdy. Dołożymy wszelkich starań, aby był to owocnie spędzony czas.